ціни на висотні роботи      контакти       галерея        вакансії       заява

 

утеплення фасадів
Утеплення окремих квартир пінопластом методом  утеплення квартир альпшністамипромислового альпінізму. Процес утеплення стін має свою специфіку, яка впливає на тривалість служби і на ефект який виробляє теплоізоляційний матеріал. У результаті це визначає суму фінансових витрат на опалення, заради зменшення яких, власне, все і робиться....

 

герметизація  швів
В умовах холодного вологого клімату стіни багатьох будівель, як житлових, так і промислових піддаються герметизація швівпромерзанню, через це панелі будівель деформуються, а також відбувається руйнування швів між панелями. Наслідок чого з’являється вогкість, холод, грибок у приміщеннях. Необхідність зробити ремонтні роботи по герметизації швів може виникнути, як при будівництві, так і при капітальному ремонті фасадів будинків через старіння і руйнування матеріалів, використаних при герметизації швів, під впливом різних атмосферних явищ....

 

Покраска дахів
Головними властивостями, якими має володіти фарба для покраска дахівзахисту металевої покрівлі є атмосферостійкість і стійкість до корозії. Для фарбування металевих покрівель використовуються спеціальні промислові фарби і технології.

Металеві дахи по вживаним матеріалам можна розділити на три групи:
• дахи з чорного металу;
• дахи з оцинкованого металу;
• покрівлі з кольорових металів (алюмінію, міді, титану, цинку)....

 

висотна мийка вікон
Міські будівлі постійно відчувають натиск агресивного зовнішнього середовища, тому необхідно час від часу проводити обов'язкову процедуру - миття фасадів і миття вікон. Особливо актуальна висотна мийка вікон альпіністами у великих містах, де рівень загазованості повітря вельми високий. В умовах складної архітектури і великих висотностей будівель ця робота перетворюється на непросту задачу, що вимагає спеціального обладнання та професійних навичок....

 

зрізання дерев
Дуже часто в наших дворах, на дачах, у котеджів, на автостоянках, кладовищах і т.д. ми бачимо дерева, котрі зрізання деревможуть впасти під впливом вітру і завдати великої матеріальної шкоди при падінні. Часто дерева і великі гілки падають на жвавих вулицях, і являють собою безпосередню загрозу людям. Це найбільш властиво березам і тополям, чиї стовбури досить ламкі, а їх висота в наших дворах може досягати 15 - 20 метрів. З початком снігопадів і приходом зими проблема загострюється. Мокрий сніг, налиплий на дерево, і полій можуть зігнути і зламати стовбур....

 

чистка дахів від снігу
Використовуючи спеціальне спорядження та обладнання, приберання снігу з дахів будинкупромислові альпіністи очистять систему водостоку і проведуть чистку даху від снігу та криги швидко і якісно, не пошкодивши при цьому покрівельну конструкцію і систему водостічних труб....

 

 

Чистка дахів від снігу та бурульок

 

Сніжна зима дуже часто стає серйозним випробуванням для покрівлі.

Сніг, поступово накопичується на її поверхні, злежується у важкі пласти і поступово тане, утворюючи міцний полій. Вага цього баласту може досягати сотень кілограмів, що призводить до деформування покриття і несучого каркаса.

Для того, щоб не ризикувати, перевіряючи дах на міцність, і не займатися дорогим ремонтом, необхідно своєчасно звільняти її від снігового навантаження. Очищення покрівлі від снігу та криги - процедура, однаково необхідна як для сучасних котеджів, так і для будівель старої споруди.

Слід пам'ятати про те, що не тільки надмірне навантаження, але і підтікання снігової шуби під час відлиг небезпечно для покрівлі. Вода в цьому випадку не йде з даху настільки ж швидко, як влітку, а шукає кожну лазівку і найменшу нерівність, щоб просочитися під черепицю або шифер.

Тому будь-які огріхи, допущені при укладанні покриття, і точки кріплення листового матеріалу стають зонами ризику, через які відбувається замочування утеплювача і дерев'яних елементів кроквяної системи.

У Львові традиційно сніговий покрив на дахах примушує більш ретельно підходити до попередження сходу снігу і бурульок з дахів, тому щороку наші городяни отримують травми через не прибраний вчасно снігу. Ми допоможемо вам безпечно очистити вашу покрівлю.

Наші промислові альпіністи проведуть прибирання снігу з дахів в будь-який зручний для вас час і день тижня. Працівники оснащені всім необхідним альпіністським інвентарем, а так само пластиковими лопатами, які не будуть залишати подряпин на вашій покрівлі. При проведенні робіт територія огороджується сигнальною стрічкою, при необхідності знизу знаходиться людина з рацією, щоб робота була більш безпечною для пішоходів і автомобілів.

Менеджер з прибирання снігу виїжджає для ознайомлення з об'єктом традиційно безкоштовно. При цьому ви відразу отримаєте кошторис, зможете обговорити всі тонкі моменти, що виникають при проведенні снігоприбиральних робіт.Погодні умови, висота об'єкта, як правило, не є для нас ціноутворюючими факторами.

 

Ціни на прибирання снігу та бурульок з дахів будинку

Прибирання снігу та бурульок м.кв. 10 грн
Прибирання снігу, льоду по периметру фасада денний виїзд 1000 - 2000 грн
Прибирання снігу, льоду по периметру фасада нічний виїзд 1250 - 1500 грн
Прибирання снігу та льоду на постійному обслуговуванні виїзд 600 грн

Мінімальне замовлення 600 грн

  тел. - 0962706467    e-mal - pront1984@gmail.com  

 

Яндекс.Метрика